Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
Oferta

WYCIECZKA ISTRIA-CZARNOGÓRA OD OPATIJI DO BUDVY

Opatija Kvarner Chorwacja
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
 • Basen
 • TV
 • Telefon
 • Restauracja
 • Tenis
 • Klimatyzacja centralna
 • Klimatyzacja indywidualna
 • Parking
 • Bar
 • Sklep - market
 • Internet
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Kantor walut

Symbol oferty:354/18221 Pobierz:  

Cena podstawowa:
KATOWICE, TRANSPORT POLSKA-CHORWACJA, POKÓJ 2 OS., OS.PODSTAWOWA, TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje:przejazd autokarem Lux (video, klimatyzacja, barek, wc), 1 x nocleg tranzytowy ze śniadaniem, 1 x obiad w Polsce , 4 x nocleg w Chorwacji w Opatiji hotel z HB (śniadania/obiadokolacje), 3 x nocleg w Czarnogórze hotel z HB (śniadania/obiadokolacje), 1 x przejazd nocny przy powrocie, ubezpieczenie KL-20 tys. Euro, NWI/NWS-15000 zł, bagaż Signal Iduna-1000 zł, taksa klimatyczna i ubezpieczenia miejscowe, opieka pracownika Biura, TFG (turystyczny Fundusz Gwarancyjny). W programie: zwiedzanie Parku Narodowego Plitvice, zwiedzanie Puli z przewodnikiem, wycieczka statkiem i zwiedzanie Poreca i Rovinj z przewodnikiem, zwiedzanie Kotoru, Perastu wyspy Św. Stafana z przewodnikiem, zwiedzanie Splitu z przewodnikiem w cenie imprezy. Cena nie obejmuje wejścia do Kotoru i łódki na wyspę w Perst- przewidujemy ok. 10 EURO/os. Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych w wys. 100 zł/os.

PROGRAM IMPREZY

1 dzień/ 07:00 wyjazd w kierunku granicy
Przyjazd ok. 16:00-17:00 do Cieszyna, obiadokolacja, kontynuacja podróży. Przejazd na nocleg w Austrii do zakwaterowanie w pensjonacie, nocleg.
2 dzień/ śniadanie, ok. 6:00 wyjazd w kierunku Chorwacji do Parku Narodowego Jeziora Plitvickie,
Zwiedzanie rozpoczynamy ok. godziny 13:00-16:00 z przewodnikiem. PLITVICE- szesnaście jezior Parku Narodowego Jeziora Plitwickie zostało powiązanych aż 92 wodospadami. Ogólna powierzchnia jezior wynosi około dwóch kilometrów kwadratowych, a cały Park Narodowy rozciąga się na powierzchni 200 km kw.
Ze względu na ich nieporównywalne piękno oraz obfitość fauny i flory , terytorium to zostało ogłoszone Parkiem Narodowym już w 1949 r., a w 1979 UNESCO włączyło Jeziora Plitwickie na listę światowego dziedzictwa przyrody. Koryto wodospadów, które jest niezaprzeczalnym fenomenem przyrody zostało uformowane cztery tysiące lat temu. Przyjazd do OPATIJI ok. 18:00-19:00, obiadokolacja, zakwaterowanie,wieczorek powitalny, nocleg. Istria to największy półwysep chorwackiego wybrzeża tylko w niewielkiej części przypadający Słowenii. Wybrzeże liguryjskie w centrum którego znajduje się uzdrowisko Opatija jest najbardziej związany z początkiem chorwackiej turystyki. Już w końcu XVIII w. znane uzdrowisko, w wieku XIX i na początku XX wieku stolica -austriackiej Riwiery”, najbardziej znany i modny kurort austro-węgier. Architektura hoteli, zadbana roślinność i wspaniały klimat o właściwościach leczniczych., każdego roku przyciągają tłumy wczasowiczów.
3 dzień: po śniadaniu wyjazd do Puli, Pula stolica Istrii, podobnie jak Rzym jest położona na siedmiu wzgórzach (Kaštel, Zaro, Arena, Sv. Martin, Opatija sv. Mihovila, Mondipola i Pra Grande) w południowej części Istrii. Miasto zostało rozsławione przez rzymską Arenę z I wieku. Arena już od lat jest miejscem odbywania się licznych festiwali i koncertów, z których najbardziej znany to Festiwal Filmowy w Puli. zwiedzanie starej części miasta jest obowiązkowym punktem programu. Ciekawe zabytki, urocze uliczki, stare kamienice, konoby, zapach wina, wszystko to się miesza i powoduje niesamowity klimat, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień/ po śniadaniu godz. 06:30 wyjazd z hotelu. W programie zwiedzanie miasteczka Rovinj i Porec z przewodnikiem, wycieczka statkiem po Adriatyku., powrót do hotelu, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.
Na wycieczkę należy zabrać ręcznik, kostium kąpielowy i obuwie ochronne.
5 dzień/ pobyt połączony z wypoczynkiem, plażowaniem,.
6 dzień/ wyjazd do Czarnogóry., dojazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
7 dzień/ wypoczynek, kapiele i plażowanie, piesza wycieczka do starej Budvy, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień/ zwiedzamy autokarem Zatokę Kotor z wejściem do miasta Kotor i zwiedzaniem pięknej Katedry Sv. Tripuna ze skarbcem, przejeżdżamy do miejscowości Perast i płyniemy na małą wysepkę Bogorodzicy wykutą w skale, przy powrocie zwiedzamy wyspę Św. Stefana.
Św. Stefan to najbardziej znana w Europie czarnogórska atrakcja turystyczna. Przyciąga bowiem najbogatszych turystów, słynnych sportowców i aktorów. Warto tylko wymienić kilka nazwisk osób, którzy mieli tu swoje domy: Klaudia Schiffer., Liz Taylor., Sophia Loren., Sylwester Stallone., Monika Bellucci. Obecnie znajduje się ekskluzywny hotel, niedostępny dla zwiedzających.
9 dzień/ wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach porannych, po śniadaniu. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, ostatnie zakupy, obiad we własnym zakresie. Wyjazd ze Splitu ok. 20:00,.
10 dzień/ przyjazd do Gorzyczek (granica) ok. 11:00

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDopłata
BIELSKO-BIAŁADworzec PKS dolna płyta, stan. odpraw turystycznych15:20  
CIESZYNStacja paliw BP, Ogrodzona 16616:00  
CZECHOWICE-DZIEDZICEStacja paliw Lukoil przy trasie nr.1(kierunek Katowice)15:00  
GLIWICEParking za stacją BP ul. Rybnicka zjazd z A4 na drogę 7812:50 60 PLN  
JASTRZĘBIE ZDRÓJDworzec PKS, ul. Północna14:45  
KATOWICEDworzec PKS ul. P. Skargi stan. 1-314:00  
KRAKÓWDworzec AutobusowyCzyżyny ul. Medweckiego 1512:10  
RYBNIKParking przy Biedronce, ul. 3 Maja13:45  
WARSZAWADworzec PKS Zachodni, stan. międzynarodowe07:15 145 PLN  
WODZISŁAW ŚLĄSKIDworzec PKS, stan. międzynarodowe ul. Targowa14:15  
ŻORYDworzec PKS13:00  

Atrakcje

Atrakcją jest niewątpliwie starannie przygotowany program turystyczny, który przybliży dwa tak różne i piękne regiony krajów dawnej Jugosławii. W trakcie imprezy przejeżdżamy od Istrii aż do samej Czarnogóry, której największą perłą jest Budva. Na Istrii mamy mozliwość zwiedzić Opatiję, Pulę, Poreć i Rovinj, przypomnieć sobie po raz kolejny park narodowy NP Plitvice, a w Czarnogórze zwiedzić Zatokę Kotor z Kotorem, Perast z wysepką Matki Boskiej, starą Budvę i wysepkę Św. Stefana,.

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-09-10 - 2018-09-19   (Poniedziałek - środa) 10 2490 PLN sprawdź miejsca
2018-09-19 - 2018-09-28   (środa - Piątek) 10 2490 PLN sprawdź miejsca
2018-09-28 - 2018-10-07   (Piątek - Niedziela) 10 2490 PLN sprawdź miejsca
2018-10-07 - 2018-10-16   (Niedziela - Wtorek) 10 2490 PLN sprawdź miejsca
Powiększ mapę

Wyszukaj ofertę dla siebie
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji