Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Wakacje w Chorwacji

DLACZEGO CHORWACJA?

Od lat sprzedajemy oferty do Chorwacji i jesteśmy świadkami zmian, które zaszły na tym rynku na przestrzeni tych lat.

Na początku skromny kraj z niewygórowanymi cenami i skromnymi hotelami i apartamentami ale z pięknym, czystym morzem i zróżnicowaną linią brzegową. Malownicze zatoczki, piękne wysepki i wspaniałe dalmatyńskie miasteczka i osady turystyczne w połączeniu ze śródziemnomorskim klimatem i roślinnością przyciągały rok rocznie rzesze turystów. Kolejne lata przyniosły ogromną zmianę w oferowanych miejscach noclegowych. Zmienili się właściciele hoteli, zaczęły być widoczne zmiany na poziomie usług, wyżywienia i standardu zakwaterowania. Obecnie, po wejściu Chorwacji do Unii Europejskiej i dzięki dotacjom unijnym właściciele mogli sobie pozwolić na podwyższenie kategorii hoteli i kompleksów turystycznych. Obecnie coraz rzadziej widzimy hotele 2* na korzyść hoteli 3* i 4-5*. Poza niewątpliwie świetnym poziomem zakwaterowania jest jeszcze coś innego czego nie znajdziemy w innych krajach, ani w Grecji, ani we Włoszech …. . To bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna. Liczne korty tenisowe, boiska sportowe, ścieżki rowerowe, baseny dla dorosłych i dla dzieci, bogate animacje sprawiają, że urlop można spędzić czynnie, nie tylko na plaży.

Podróże w te rejony ułatwiają także doskonale utrzymane autostrady i bardzo podobny do języka polskiego język chorwacki, którym prawie swobodnie można się dogadać w restauracjach, sklepach, bazarach.

Jest to także kraj bezpieczny co sprawia, że chętnie go odwiedzają nie tylko Polacy, ale także Austriacy, Niemcy, a w ostatnim czasie i Skandynawowie. Nawet jeżeli Chorwacja nie należy w tej chwili do tanich destynacji jest warta zainwestowania w hotele, infrastrukturę sportowo-rekreacyjną i wspaniałe wyżywienie. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsza kuchnia jest na ….Istrii. W tym sezonie zapraszamy do Opatiji autokarem i do Poreca z dojazdem własnym.

Na pewno się Państwo nie rozczarujecie!

ZAPRASZAMY!

Wyszukaj ofertę dla siebie
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji